MotoAction

Hoppa till innehåll
Uppdaterar kundvagn...
Din kundkorg är tom

Lägg till varor i din kundkorg för att börja handla

Laddar...

Luftfilter Trippel DT-1 RACING HM LOCUSTA 125 2012

Från 299 kr

Denna produkt är inte kompatibel med ditt valda fordon. Bläddra bland våra andra produkter eller lägg till ett annat fordon.

MOPED
MC
Visa allt som passar
Produkten passar tyvärr inte det valda fordonet.
Köp nu, betala i januari – Walley

Betala i januari

Swish

Betala med Walley

Köp nu, betala i januari: effektiv ränta 0 %. Exempel: kontantpris och kreditbelopp 299 kr, betalas senast 31 januari 2027, kreditränta 0 % (bunden), avgifter 0 kr, totalt att betala 299 kr i en betalning. Betalar du mindre blir resten en kontokredit med ränta och avgifter enligt Walleys villkor.

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån.

För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Kreditgivare: Walley (Norion Bank AB). Allmänna villkor · Standardiserad europeisk konsumentkreditinformation

Öppet köp

Snabb leverans

Prisgaranti

Varumärke DT-1 RACING
DT-1 RACING logotyp
Artikelnummer: 414305

DT-1 Evolution är ett högpresterande luftfilter utvecklat i nära samarbete med ledande VM-team. Filtret är konstruerat med speciella skumtappar som ger ett överlägset luftflöde för ökad motoreffekt, samtidigt som det erbjuder ett effektivt och långvarigt skydd för motorn.